OFERTA PRACY - FIZJOTERAPEUTA/KA NA DOMÓWKI

15.03.2024

FIZJOTERAPEUTAFIZJOTERAPEUTKA DOMÓWKI

O nas

Grupa Medyczna Tommed to nowoczesny, wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o najwyższych europejskich standardach, z prawie 30 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów nieustannie rozwijamy się, dostosowując zakres oraz sposób świadczenia usług do najnowszych osiągnięć nauk medycznych. Ciągła dbałość o podnoszenie jakości oferowanych usług potwierdzana jest uzyskaniem wielu certyfikatów i wyróżnień.

Oferujemy kompleksowy zakres usług: od profilaktyki, poprzez podstawową opiekę zdrowotną, opiekę specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, po leczenie szpitalne oraz opiekę pohospitalizacyjną w oparciu o nowoczesne i kompleksowe zaplecze medyczne.

Twój zakres obowiązków

  • Rehabilitacja ambulatoryjna - praca 1:1 z pacjentem
  • Terapia manualna
  • Kinezyterapia
  • Fizykoterapia
  • Masaż

Miejsce pracy

  • Czeladź
  • Katowice
  • Lubliniec
  • Mysłowice
  • Tychy
  • Żory

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia w zawodzie fizjoterapeuty - możesz zdobyć je z nami!
  • Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

Oferujemy

  • Umowę zlecenie/b2b (możliwe są także inne formy zatrudnienia)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Bieżące wsparcie ze strony współpracowników
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Zainteresowane osoby są proszone o wysłanie na adres mailowy rekrutacja@tommed.pl CV zawierającego poniższą klauzulę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji”

Pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwy rzeczowo podmiot z grupy Tommed.
Obowiązek informacyjny spełniony został za pośrednictwem strony internetowej administratora w zakładce RODO >>